Marek Waberski

MAREK WABERSKI MENTORING

Wejdź na wyższy poziom w rozwoju zawodowym, finansowym, osobistym

Czujesz, że tkwisz w miejscu? Szukasz nowych inspiracji? Brakuje Ci konsekwencji i determinacji w realizacji postanowień? A może potrzebujesz skonsultować pomysły z kimś doświadczonym?

Moją misją jest odkrywanie ukrytego potencjału moich klientów i zapewnianie im niezbędnego wsparcia w rozwoju ich biznesów, kariery zawodowej, zwiększania zysków w sprzedaży,  poprawy sytuacji finansowej, usprawnianiu działań oraz poprawy jakości życia.

O MNIE

Przedsiębiorca, autor książki "Zacznij żyć na 100%"oraz "The path of Millionaire" , ekspert ds. uzdrawiania finansów osobistych, analizy przepływów finansowych, zwiększania zysków ze sprzedaży, poprawy efektywności i odzyskiwania czasu.

Marek%20Waberski_edited.jpg

KLUCZOWE OBSZARY DZIAŁAŃ

1. ORGANIZACJA i MANAGMENT CZASU

Rozwój umięjętności organizacyjnych w tym efektywne zarządzanie zadaniami i odzyskiwanie czasu, poprzez eliminacje rozpraszaczy i najmniej efektywnych obszarów.

2.SPRZEDAŻ/MAREKTING

Zwiększanie zysków ze sprzedaży, tworzenie list klientów, rozbudowa struktur sprzedażowych, rekrutacja Top handlowców, usprawnianie procesów sprzedażowych.


3. FINANSE

Zarządzani przepływami finansowymi, uzdrawianie finansów osobistych, tworzenie planów finansowych, inwestowanie i budowanie aktywów finansowych oraz dążenie do rentierstwa.

4. ROZWÓJBIZNESU / KARIERY

Wsparcie w rozwój projektów biznesowych w oparciu o analizę SWOT, planowanie kariery zawodowej, sztuka autoprezentacji i promocji siebie jako wartościowej marki na rynku.


5. WORK - LIFE BALANCE

Podnoszenie jakość życia poprzez optymalizacje działań, eliminowanie rozpraszaczy, świadome zarządzanie emocjami i redukcje dis-stresu, osiąganie równowagi między kluczowymi obszarami życia oraz wewnętrznego spokoju poprzez praktykowanie uważności i detoksykacje przeszłości

Marek Waberski.JPG
Attractive Young Woman

Tutaj znajdują się Twoje referencje. Użyj tego pola, by udostępnić klientom dodatkowe komentarze na temat Twojej pracy, informacje o Twoich najmocniejszych stronach oraz oferowanych usługach. Dodaj dane klientów dla zwiększenia wiarygodności i spraw, aby odwiedzający Twoją stronę od pierwszej chwili byli zachwyceni.

F. Budra

ROZWIĄZANIA DLA CIEBIE

Wsparcie, które ma znaczenie

MarekWaberski.jpg
Marek Waberski.JPG
Marek Waberski.JPG

INDYWIDUALNE KONSULTACJE
MENTORING

Wskazówki i inspiracje

SZKOLENIA
WYSTĘPY MOTYWACYJNE

Zwiększaj efektywność swoich działań

EKSPEDYCJE PODRÓŻNICZE

Podejmij wyzwanie!
Żyj pełnią życia

Marek Waberski Produkty.png

KURSY EDUKACYJNE MP3 /VOD

Stworzyłem wiele materiałów edukacyjno-rozwojowych, dzieląc się kompletną wiedzą i zasadami (popartymi swoim ponad 20 letnim doświadczeniem) i ponadprzeciętnymi wynikami w zakresie:

1️⃣ zwiększania zysków w sprzedaży, 

2️⃣ mądrego gospodarowania pieniędzmi (w tym inwestowaniu i budowaniu aktywów finansowych) 

3️⃣ efektywności w działaniu.

Są to zarówno książki, jak i nagrania MP3 , VOD czy też indywidualne konsultacje kilku godzinne, ale też kompletne programy rozwojowe 3-6 miesięczne.

„Samodyscyplina to sztuka zmuszania samego siebie do robienia tego co trzeba, wtedy kiedy trzeba, niezależnie od tego, czy ma się na to ochotę, czy nie“.

Elbert Hubbard

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

(+48) 604787069

Marek Waberski.JPG