Okładka książki Zacznij Żyć na 100% Mare

KSIĄŻKA
MARKA WABERSKIEGO
"ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%"

"Poznaj zasady dzięki, którym Twoje życie zawodowe, finansowe i osobiste, będzie układać się po Twojej myśli"

"Zacznij żyć na 100%" (poprzedni tytuł "Droga Milionera") to pierwsza książka Marka Waberskiego w której opisuje swoje przeszło 17 letnie doświadczenie i drogę jaką przeszedł od zwykłego sprzedawcy poprzez skutecznego lidera jednych z największych struktur sprzedażowych produktów finansowych w Polsce, po Inwestora i Rentiera.


Odkrywa przed nami drogę usłaną trudnymi doświadczeniami, pokazuje jak radził sobie z przeciwnościami losu, swoimi słabościami, jak kaształtował swoją osobowość, która w efekcie pozwoliła mu odnieść niebywały sukces rynkowy.


Książka ta jest równocześnie doskonałym Studium Kształtowania Osobowości dla każdego czytelnika. Zawiera wiele praktycznych wskazówek i ćwiczeń, które pozwoliły Markowi stać się ikoną marketingu i sprzedaży w Polsce.


Z doświadczenia Marka Waberskiego skorzystało już wielu ludzi, którzy dzięki sprawdzonym pomysłom stali się niezwykli i dzisiaj z powodzeniem rozwijają swoje przedsięwzięcia biznesowe i są skutecznymi inwestorami.


Marek Waberski uczy jak stosując proste i sprawdzone metody osiągnąć własną niezależność zawodową, finansową i życiową.

 
 
Attractive Young Woman

Tutaj znajdują się Twoje referencje. Użyj tego pola, by udostępnić klientom dodatkowe komentarze na temat Twojej pracy, informacje o Twoich najmocniejszych stronach oraz oferowanych usługach. Dodaj dane klientów dla zwiększenia wiarygodności i spraw, aby odwiedzający Twoją stronę od pierwszej chwili byli zachwyceni.

F. Budra

Książka Zacznij żyć na 100 Marek Wabersk

ZAMÓW KSIĄŻKĘ
Z AUTOGRAFEM
I OSOBISTĄ DEDYKACJĄ 
MARKA WABERSKIEGO